Joomla 1.6 wird benötigt!

Skansen Karpacka Troja - SN0KTR

    Jasielski Klub Krótkofalowców SP8KJX we współpracy z Krośnieńskim klubem SP8ZBX pragnie zaprosić koleżanki i kolegów do wspólnego spędzenia czasu na terenie Skansenu Karpacka Troja w Trzcinicy k/Jasła, gdzie 20 maja 2017 r. będzie pracować krótkofalarska stacja SN0KTR. W tym też dniu (20 maja) nasza stacja SN0KTR wystartuje w zawodach zamkowych 2017.

Wejście dla krótkofalowców jest bezpłatne pod warunkiem posiadania identyfikatora "krótkofalarskiego" ze znakiem krótkofalarskim i imieniem.


Serdecznie zapraszamy w imieniu klubu SP8ZBX "Wilga" - prezes klubu i OT05 PZK Wiesław SP8NFZ oraz Jasielskiego Klubu Łączności SP8KJX - prezes Aleksander SP8NFO.

Spotkanie - Liwocz 2016

 Liwocz      Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków krótkofalarstwa oraz krótkofalowców wraz z rodzinami na  V Spotkanie Krótkofalowców na górze Liwocz niedaleko od miasta Jasła.

Czytaj więcej: Spotkanie - Liwocz 2016

Nasłuchy stacji ISS - ARISS

       W ramach współpracy  obserwatorium astronomicznego znajdującego się w pierwszym LO im.Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle i klubu łączności SP8KJX w Jaśle w dniu 8.09.2012r. odbyła się prezentacja nasłuchu międzynarodowej stacji orbitalnej ISS. Stacją naziemną było gimnazjum w Niemczech które uczestniczyło w programie edukacyjnym ARISS.

                                                                                          Marek SQ8HPI

Czytaj więcej: Nasłuchy stacji ISS - ARISS

SR8JS po remoncie

       Kilka tygodni temu przemiennik jasielski SR8JS pracujący w paśmie 70 cm został zdemontowany i przekazany do przeglądu i poprawy do Janka SQ9APX. Obecnie jest już zamontowany na Górze Liwocz, ma zmieniony sterownik.

Czytaj więcej: SR8JS po remoncie

Spotkanie - Liwocz 2012

Spotkanie Sobótkowe minęło. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą imprezę. Mamy nadzieję że będziemy mogli spotkać się za rok, a teraz przedstawiamy kilka fotek.... Wiele osób miało swój wkład w to by nasz wspólne spotkanie się udało i wszystkim serdecznie dziękujemy.

P.S. "Pogodzie również ;-) "

 

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć na stronie Oddziału Podkarpackiego PZK

Dodatkowe informacje